Vyberte stránku

Podsadový stan

podrobný popis našeho stanu

Stan rozměr

Velikost stanu

Základní rozměr je čtvercový půdorys 201,5 x 201,5 cm s výškou cca 88 cm (záleží na výšce palubek). Na tento rozměr pasuje plachta s rozměrem 205×205 cm. Není problém rozměry upravit pro vaši potřebu. 

Konstrukce na plachtu

Konstrukce na plachtu

Je vyrobena buď z dřevěných latí nebo z železných jeklů. K podsadám je uchycena pomocí vratových šroubů skrze pásek želeža, přichycený na konstrukci. Základní rozměr je pro plachtu výšky 150 cm.

Stany materiál

Materiál

Základem jsou smrková prkna šírky 14-16 cm, síly 22-23 mm, která tvoří svlaky jež drží pohromadě jednotlivé podsady. Na svlaky jsou přišroubovány pomocí vrutů, oboustranně pohledové smrkové palubky síly 18-20 mm, kvality A/B.

Stan postele

Postele

V základu je stan určen pro 2 osoby s postelemi umístěnými na levé a pravé straně a uličkou mezi nimi. Naše verze stanu umožňuje postele otočit a udělat tak dvoupostel, případně přidat ještě třetí postel a mít pak stan jako jedno velké letiště.

Pant s čepem

Spojení dílů

Jednotlivé podsady se k sobě spojují dveřními panty na čep. Podsady jsou navzájem zcela záměnné, z libovolných 4 podsad lze sestavit stan. Výhodou pantů na čep je jejich schopnost vyrovnat terénní nerovnosti v podkladu.

Stan podlážky

Podlážky

Součástí stanu jsou dřevěné podlážky po celé ploše stanu. V základu vyrábíme 2 podlážky na jeden stan, ale z důvodu lepší manipulace je možné rozdělit plochu na více kusů.